La Via Del Tè – Theeblik Gabrielle

Luxe theeblik inclusief 100 gram losse thee

Luxe theeblik van het italiaanse merk La Via Del Tè met 100 gram groene en witte thee. Het theeblikje heeft een rond bolvormige deksel met binnenin een speciale vershouddop. Het gouden logo is in reliëf gemaakt. Uitstekend geschikt om de geur en smaak van de losse theebladen te behouden.

Ingrediënten:

Groene thee (China), witte thee (China), aroma’s, natuurlijke aroma’s, rozenblaadjes, zonnebloemblaadjes, papaja.

Zetadvies:

Watertemperatuur 80 graden, 2-3 minuten

 18,50

Op voorraad

Beschrijving

La via del te logo

La Via Del Tè luxe blik met 100 gram thee – Gabrielle

Camellia’s bloem, met een subtiele geur en elegantie, was het symbool van Gabrielle “Coco” Chanel, die kostuums, accessoires, knopen en sieraden versierde. Gabrielle, een van de meest iconische en creatieve karakters in de modewereld, is de inspiratie voor deze mix van groene thee en kostbare witte Silver Needles-thee, geparfumeerd met bloemen en yuzu, de Japanse mandarijn. Losse thee in hersluitbare blikjes met vershouddop van 100 gram.

La Via Del Tè

La Via del Tè is een beroemde Italiaanse theemerk, opgericht in 1961 in Florence door Alfredo Carrai. Zijn doel was om de Italiaanse cultuur, die traditioneel sterk gericht was op koffie, kennis te laten maken met de verfijnde wereld van thee.

  • Specialisatie: Ze focussen op hoogwaardige losse thee, met een groot assortiment van klassieke theesoorten (zoals Darjeeling, Sencha, en Earl Grey) én eigen melanges.
  • Ambacht: Ze staan bekend om hun zorgvuldige selectie van theebladeren, vaak rechtstreeks ingekocht bij producenten in Azië (China, India, Japan, Sri Lanka).
  • Florentijnse roots: Naast de productie hebben ze ook prachtige theewinkels en tearooms in Florence, waar thee drinken een echte ervaring wordt, compleet met rituelen en lekkernijen.
  • Bekende collecties: Ze hebben verschillende bijzondere lijnen, zoals de “I Profumi del Tè” (theeën geïnspireerd door parfums) en de “Le Signore delle Camelie” (theeën gewijd aan historische vrouwen).

De verpakkingen zijn prachtig ontworpen, met een verfijnde, klassieke uitstraling. Perfect voor cadeau’s.

Aanvullende informatie

Gerelateerde producten

La Via Del Tè – Luxe mok met zeef – Ekster

 26,95

La Via Del Tè Theeblik Groen 125 gram

 10,95

Mocca d'Or is coming to town

Onze beroemde Kerstkoffie is weer verkrijgbaar!